forcad
Loading…
Loading…
Loading…

biblioteki_0Jest nam niezmiernie miło zaprezentować Państwu serię całkowicie nowych produktów wspomagających tworzenie dokumentacji 2D. Z myślą o Państwa potrzebach stworzyliśmy biblioteki bloków. W każdej bibliotece znajduje się od kilkudziesięciu do kilkuset bloków podzielonych w zależności od branży w jakiej mogą znaleźć zastosowanie.
Wszystkie bloki zawarte w Bazie Bibliotek zostały stworzone według jednego standardu, co daje nam pewność że każdy posiada takie same parametry jak i ustawienia. Wspólny standard znacznie ułatwia późniejsze zarządzanie elementami na rysunku.
Każdy blok posiada siedem atrybutów z czego cztery są niewidoczne a pozostałe trzy widoczne. Przy wykorzystaniu funkcji zawartych w systemach CAD, każdy w łatwy sposób może przedefiniować atrybuty według własnych potrzeb. Przy wykorzystanie atrybutów istnieje możliwość późniejszego wyodrębnienia wprowadzonych w nim danych na rysunku jak i do pliku zewnętrznego.

 

W naszej ofercie możecie Państwo następujące biblioteki:

 

Cena Biblioteki to tylko 270 zł netto

Chcesz dowiedzieć się więcej napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.