forcad
Loading…
Loading…
Loading…

W 2000 roku ZWSOFT wydał swój pierwszy program CAD - ZWCAD. Był on rozwijany przez wiele lat, i został bardzo pozytywnie przyjęty przez projektantów i specjalistów wszelakich specjalizacji.

W 2012 roku wydano drugą generację ZWCAD - całkowicie nowy program napisany całkowicie od początku, oparty na nowym rdzeniu, zawierający szereg unikalnych narzędzi i funkcji. Nowy ZWCAD+ zyskał olbrzymią popularność i w sposób naturalny wyparł ZWCAD nie tylko dzięki nowym funkcjom, ale także wydajności, silnikowi do rastrów, optymalizacji pamięci.

Niemniej poprzednia wersja (ZWCAD 2012) jest ciągle bardzo popularna. W odpowiedzi na zapotrzebowanie projektantów oraz rocznicy 15 lat na rynku, ZWSOFT zdecydował się na wydanie ZWCAD Classic, który jest odświeżoną wersją 2012, zawierającą np. obsługę najnowszego formatu pliku dwg.

ZWCAD Classic to program do wspomagania projektowania oparty na bazie (jądrze) IntelliCAD® Technology Consortium. Umożliwia tworzenie płaskiej dokumentacji (2D) jak i modeli przestrzennych (3D). Jest to program szybki i prosty w obsłudze, o niewielkich wymaganiach sprzętowych.

Wersje testowe ZWCAD Classic można pobrać stąd.

Wkrótce opublikowany zostanie także program trzeciej generacji - ZWCAD 2017. Będzie to następca ZWCAD+, ze zoptymalizowanym kodem na bazie kilkunastoletnich doświadczeń, wykorzystujący potęgę systemów 64-bitowych oraz różnych platform. Wersje branżowe (Architecture i Mechanical) ukażą się już na platformie trzeciej generacji.

15 lat minęło

Dotychczas ZWCADa używa ponad 320.000 zadowolonych użytkowników na całym świecie.

Jest używany w wielu branżach począwszy od architektury, produkcji, transportu, budownictwa oraz przemysłu. ZWCAD zjednał sobie wielu dużych klientów i ekspertów CAD, którzy myślą bardzo produktywnie i są gotowi do wprowadzenia go do większej liczby użytkowników.

Liczba partnerów ZWCAD również wzrosła z kilku do ponad 200 w 80 krajach.

ZWCAD stał się zjawiskiem i został pozytywnie przyjęty na całym świecie.